Rekomendacje

Korzystając z zamieszczonych tu rad czuję się profesjonalistką w zakresie pielęgnacji twarzy i makijażu, uczę się wydobycia prawdziwego, własnego piękna co sprawia mi ogromną przyjemność. Przekonałam się jak niewielkie zmiany mogą prowadzić do wielkich korzyści w moim wyglądzie i samopoczuciu. Co ważne oszczędzam czas i pieniądze.


Ten ciekawy poradnik jest zestawieniem wziętych z życia i sprawdzonych w praktyce skutecznych sposobów zadbania o swoją cerę i podkreślenia własnej urody w każdym, najdrobniejszym szczególe w tak prosty i szybki sposób poprawia samopoczucie oraz staje się źródłem własnych inspiracji.

Magdalena Staszewska, Menadżer Regionu Grupa Edukacyjna S.A.


Niezwykle praktyczny i przyjazny e-book.

Jest on napisany w sposób bardzo bezpośredni i klarowny. Każda kobieta powinna zapoznać się z zawartymi w nim wskazówkami – nawet osoba, która wierzy, iż ma długoletnią wprawę w wykonywaniu makijażu może się zdziwić, gdyż Anna demaskuje najczęściej popełniane błędy i zwraca uwagę na ciekawe sztuczki związane z make-up’em. Nawet jeżeli malujesz się okazjonalnie, bądź w ogóle unikasz makijażu, to prawdopodobnie lektura ta pomoże zaoszczędzić Ci pieniądze i wykonać profesjonalny wizaż we własnych czterech ścianach.

Cenne wskazówki odnośnie pielęgnacji cery, pozwolą Tobie zadbać i odpowiednio potraktować nasze najcenniejsze okrycie, czyli własną skórę. Pamiętajmy, że na nasz wygląd i wymarzoną aparycję, oprócz odpowiedniego ubioru, wpływa również  makijaż i zadbana cera, o którą musimy troszczyć się z należytym szacunkiem, gdyż –  w przeciwieństwie do ubrania – nie można jej wymienić na nową.

Joanna Grabiec, Prezes Zarządu Villa Italia Galleria Di Moda / www.vigdm.com


Bardzo ciekawe e-booki!z kilku rad już sama korzystam:) Okazuje się, że od lat powtarza się te same błędy kosmetyczne w przekonaniu, że nasz makijaż i pielęgnacja są na jak najlepszym poziomie, a tu taki szok:) Wydawało mi się, że o podstawach właściwej pielęgnacji wiem już wszystko, a jednak nie:) Warto przeczytać i … zmienić kolor codziennego stroju:) Rozdziały o identyfikacji kolorystycznej i poradach dla nastolatek i pań dojrzałych – fantastyczne:) Cudnie, że jeszcze są tacy profesjonaliści dla których mniej znaczy więcej:) POLECAM!!!

Aleksandra Smolarek, Radca Prawny w Agencji Nieruchomości Rolnych w Opolu / www.aleksandra-smolarek.pl


Sekrety makijażu to książka, która z wielką chęcią przeczytałam. Moja opinia jak najbardziej pozytywna. Książka napisana w bardzo prosty i przejrzysty sposób, co sprawiło, że lekko i przyjemnie się ją czytało. Według mojej opinii, jest ona pewnego rodzaju poradnikiem, jak i przewodnikiem po świecie makijażu.

Przedstawia szczegółowe opisy i ilustracje, które ułatwiają zrozumienie przekazanych treści. Każdy poruszony wątek jest szczegółowo omówiony i zobrazowany. Pokazuje na czym polega nakładanie makijażu krok po kroku, począwszy od czego zacząć, jaki kosmetyk nałożyć czy w jakiej kolejności. Podane są również przykłady stosowanych kosmetyków. A  jak wiadomo opinia innych jest przydatna. Często sugerujemy się przecież tym co mówią znajomi na temat danego kosmetyku czy marki.

Autorka dzieli się również ciekawymi i praktycznymi sztuczkami, a także wypracowanymi przez siebie technikami makijażu. Znajdziemy tam mnóstwo przydatnych informacji, a jeśli zaczniemy je stosować to na pewno ułatwią nam życie.

Uważam, że książka jest idealnym rozwiązaniem dla  każdego. Dla osób, które zaczynają zabawę z makijażem, dla początkujących po osoby doświadczone, pragnące rozwijać umiejętności. Niezależnie od typu urody czy wieku.

Moją szczególną uwagę przyciągnęły zagadnienia odnośnie makijażu oczy, a dokładnie ciekawostki i triki, których można użyć żeby optycznie powiększyć oko. Wiele rzeczy, które znalazłam w książce były dla mnie nowością, nie słyszałam o nich w telewizji, ani nie przeczytałam w żadnej gazecie- mimo tego, że makijaż towarzyszy w moim życiu już od dawna.

Po przeczytaniu książki, dochodzę do wniosku , że niemożliwe nie istnieje, a każdy makijaż jest do zrobienia :) Myślę, że dobrym cytatem podsumowującym treść książki jest stwierdzenie Coco Chanel „ Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane”


Sekrety urody to krótki poradnik, który w kilkunastu stronach mieści wszystkie informację niezbędne do pielęgnacji skóry.

Zawiera istotne wskazówki jak zacząć dbać o skórę, jakie czynniki wpływają na jej wygląd czy jakie kosmetyki dobrać do poszczególnych typów cery… bo makijaż to nie tylko puder czy tusz. Powinniśmy wiedzieć czego nasza cera potrzebuje i kierować się tym,  wybierając odpowiednie kosmetyki. Dobry makijaż zależy od dobrze dobranych produktów.

Każda kobieta, nawet mało doświadczona w kwestii makijażu powinna sięgnąć po tą książkę i pogłębić swoją wiedzę.

Kamila Dobrzyniecka – studentka, młodszy doradca klienta

 

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.