Jesteśmy długodystansowcami i dobrze nam z tym!

fefef

Bycie singlem, to dziś moda czy strach przed zaangażowaniem? A może być singlem, to dziś sposób na samorealizację i spełnienie. Jedno jest pewne, dziś bardziej niż kiedyś trudniej o długoterminową relację w związku.

Związki wieloletnie mają mnóstwo zalet. Ludzie którzy są i trwają w nich, niemal zawsze rozumieją się bez słów, znają każdy gest, każdą minę, rozróżniają tonacje głosu, próbę ukrycia kłamstwa a także próbę ukrycia niespodzianki. Czy jest coś złego w tym że dwie osoby chcą się kochać – zawsze? Związek który chce przetrwać próbę czasu musi pielęgnować jedną z podstawowych zasadach – miłość i zaufanie.

Kiedy szuka się wartości, na których należy opierać udany związek niemal zawsze każdy odpowiada : miłość i zaufanie. Tak to prawda, miłość czyni nas lepszymi, sprawia że umiemy wybaczać, akceptować, zmieniać także swoje słabości a przede wszystkim dzięki miłości możemy rozumieć i szanować. Zaufanie jest dopełnieniem idealnej recepty na miłość. Kiedy ufamy drugiej osobie, oddajemy jej swojego rodzaju”wolnoś” dzięki której czuje że nie jest kontrolowana i nie musi czuć skrępowania w robieniu rzeczy które są zgodne z jej przekonaniem.

Jeżeli chcemy trwać w związku który jest udany przez wiele pięknych lat, musimy nie tylko żyć w zgodzie sobą, ale również drugim człowiekiem. Miłość jeżeli jest prawdziwa, znajdzie rozwiązanie na wiele bolączek, problemów i przeciwieństw losu. Miłość